Budowa kampera to jeden z najbardziej kosztownych projektów typu „zrób to sam”, jaki możesz podjąć – różnica między podstawową konstrukcją nadającą się do zamieszkania a wysokiej klasy przyczepą kempingową wynosi 30 000 dolarów. Powodem, dla którego tak wielu producentów samochodów dostawczych przekracza budżet, nie jest złe planowanie; nie wiadomo, jakie ukryte koszty istnieją, dopóki ich nie dotkną. W tym przewodniku przedstawiono realistyczne koszty w każdej głównej kategorii.
Trzy poziomy budżetu
Zanim przejdziesz do poszczególnych elementów zamówienia, pamiętaj, że van dzieli klaster na trzy poziomy w oparciu o jakość materiałów, zaawansowanie systemu i to, kto wykonuje pracę.
| Tier | Total Budget | Description |
|---|---|---|
| Basic | $5,000–$8,000 | Second-hand van, minimal insulation, no fixed plumbing, basic electrical, DIY everything |
| Mid-range | $10,000–$18,000 | Newer van, full insulation, solar + lithium, composting toilet, simple kitchen |
| Premium | $20,000–$35,000+ | New/late-model van, full electrical system, hot water, diesel heater, professional finish |
Cena zakupu furgonetki jest osobna i waha się od 3000–35 000 USD lub więcej w zależności od roku, modelu i przebiegu. Powyższe zakresy dotyczą wyłącznie kosztów konwersji.
Izolacja i ściany
Izolacja to miejsce, w którym konstrukcje różnią się najbardziej filozoficznie. Niektórzy budowniczowie stosują piankę natryskową w celu uzyskania maksymalnej wartości R i kontroli kondensacji; inni używają tańszej sztywnej płyty piankowej i akceptują kompromisy.
| Material | R-value per inch | Cost | Best For |
|---|---|---|---|
| Thinsulate (3M) | R-3.8/inch | $3–$5/sqft | Cold climates, condensation resistance |
| Polyiso rigid foam | R-6.5/inch | $0.80–$1.50/sqft | Warm climates, tight spaces |
| Spray foam (closed-cell) | R-6–7/inch | $1.50–$3/sqft | Complex cavities, premium builds |
| Mineral wool | R-3.7/inch | $0.50–$1.20/sqft | Budget builds |
W przypadku standardowego samochodu dostawczego Transit lub Sprinter należy zaizolować 150–200 stóp kwadratowych powierzchni ścian i sufitu.
Typowy budżet na izolację: 300–1200 USD (tylko materiał)
Panele ścienne (sklejka, deski sosnowe lub arkusze) dodają kolejne 200–600 USD w zależności od jakości wykończenia.
Układ elektryczny i energia słoneczna
Elektryka to zazwyczaj najbardziej złożona i najbardziej budżetowa pozycja zamówienia po samym zakupie furgonetki. Kluczowymi decyzjami są skład chemiczny baterii (AGM vs lit) i pojemność systemu.
Opcje baterii:
| Type | Cost per 100Ah | Weight | Lifespan (cycles) |
|---|---|---|---|
| AGM lead-acid | $120–$180 | 60–70 lbs | 300–500 |
| LiFePO4 lithium | $250–$450 | 25–30 lbs | 2,000–4,000 |
System litowy 200Ah to minimum do wygodnego użytkowania poza siecią z lodówką i ładowaniem telefonu/laptopa. Budżet 500–900 USD na same baterie.
Typowe koszty instalacji elektrycznej:
| Component | Basic | Mid | Premium |
|---|---|---|---|
| Batteries (200Ah) | $240 AGM | $500 lithium | $900 lithium |
| Solar panels (200–400W) | $150–$250 | $300–$500 | $600–$1,000 |
| Solar charge controller | $40–$80 | $80–$180 | $180–$350 |
| Inverter/charger | $100–$200 | $300–$600 | $600–$1,500 |
| Wiring, fuses, distribution | $100–$200 | $200–$400 | $400–$800 |
| Total electrical | $630–$930 | $1,380–$1,980 | $2,680–$4,550 |
Hydraulika i woda
Instalacja wodno-kanalizacyjna w samochodach dostawczych obejmuje zarówno pojedynczy kanister o pojemności 5 galonów, jak i ciśnieniowy system świeżej wody ze zbiornikiem szarej wody i podgrzewaczem ciepłej wody na żądanie.
Instalacje świeżej wody:
- Bez hydrauliki: 0–50 USD (kanisterki, karmione grawitacyjnie)
- Podstawowy system ciśnieniowy: 150–350 USD (pompa głębinowa, mały zbiornik, pojedynczy kran)
- Pełny system świeżej + szarej wody: 400–800 USD (odpowiedni zbiornik, pompa, zbiornik na szarą wodę)
- Ciepła woda (propan lub olej napędowy): Dodaj 300–900 USD za grzejnik na żądanie
Większość budowniczych średniej klasy zadowala się wyłącznie zimną wodą i korzysta z członkostwa w siłowni lub publicznych pryszniców — pozwala to zaoszczędzić 300–900 dolarów i pozwala uniknąć znacznych złożoności.
Meble i wyposażenie wnętrz
Meble to obszar, na którym wykwalifikowani stolarze oszczędzają najwięcej, a początkujący wydają więcej. Profesjonalna firma zajmująca się konwersją samochodów dostawczych pobiera opłatę w wysokości 3000–8 000 USD za szafki, które wykwalifikowany majsterkowicz może zbudować za 600–1500 USD za materiały.
Typowe elementy zamówienia dotyczące wnętrz:
| Component | DIY Cost | Pro Build Cost |
|---|---|---|
| Bed platform | $100–$300 | $800–$2,000 |
| Kitchen unit + countertop | $300–$800 | $1,500–$4,000 |
| Storage cabinets | $200–$600 | $1,000–$3,000 |
| Seating/bench | $150–$400 | $500–$1,500 |
| Flooring (vinyl plank) | $100–$250 | $400–$800 |
| DIY total | $850–$2,350 | $4,200–$11,300 |
Ukryte koszty, o których większość ludzi zapomina
Te pozycje są stale niedoszacowane lub pomijane w budżetach początkowych:
Przygotowanie furgonetki: Usuwanie rdzy, montaż wywietrzników dachowych, wiercenie, piaskowanie i malowanie przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac adaptacyjnych. Budżet 200–600 USD.
Wentylator wentylacyjny: Wentylator dachowy Maxxair lub Fan-Tastic jest praktycznie obowiązkowy do regulacji temperatury i zarządzania wilgocią. Koszt: instalacja 90–200 USD.
Prywatność okna: Reflectix lub osłony wycinane na wymiar do ukrytego biwakowania. 50–150 dolarów.
Narzędzia: Jeśli nie masz jeszcze wyrzynarki, piły tarczowej, wiertarki i wkrętarki udarowej, dodaj 300–600 USD. Narzędzia te nadają się do ponownego użycia, ale wiążą się z prawdziwymi kosztami początkowymi.
Pozwolenia i rejestracja: W niektórych jurysdykcjach wymagana jest inspekcja konwersji pojazdu kempingowego lub zmiana klasyfikacji pojazdu. Sprawdź lokalne wymagania; budżet 100-500 dolarów.
Błędy i powtórki: Początkujący budowniczowie realistycznie marnują 10–20% swojego budżetu materiałowego na błędy, ponowne pomiary i powtórzenia. Budżetuj to wyraźnie.
Podgrzewacz na olej napędowy/propan: W przypadku konstrukcji przystosowanych do niskich temperatur niezbędna jest nagrzewnica powietrza na olej napędowy (chiński klon: 90–150 USD; Webasto/Espar: 1500–2500 USD). Często jest to pomijane w początkowych planach i dodawane później, po wyższych kosztach.
Oś czasu: Jak długo trwa kompilacja?
Czas tworzenia jest bezpośrednio powiązany z doświadczeniem, dostępnymi narzędziami i ilością czasu, jaki możesz przeznaczyć tygodniowo.
| Scenario | Estimated Hours | Calendar Time |
|---|---|---|
| Full-time (40 hrs/week), experienced | 200–300 hours | 5–8 weeks |
| Weekends only, first-time builder | 200–300 hours | 4–7 months |
| Nights + weekends, some experience | 200–300 hours | 3–5 months |
Złożone konstrukcje z niestandardowymi szafkami, pełną hydrauliką i elektryką mogą wytrzymać do 400–500 godzin w przypadku nowicjuszy. Jeśli Twój czas ma wartość w dolarach, dodaj go do całkowitego kosztu projektu — 300-godzinna kompilacja przy ukrytej wartości pracy wynoszącej 25 USD za godzinę dodaje 7500 USD do rzeczywistych kosztów, jakie obejmowałyby profesjonalne kompilacje.
Najczęstszym błędem budżetowym jest niedoszacowanie zarówno kosztów materiałów, jak i zaangażowania czasu. Od początku stwórz w swoim budżecie 20% bufor awaryjny i potraktuj szacunki dotyczące harmonogramu jako optymistyczne.